گروه محصولات
خبرخوان

اخبار

ابوالفضل الله‌دادی می‌گوید: زمانی که شما این کتاب را مطالعه می‌کنید با زندگی 20 دیکتاتور آشنا می‌شوید این باعث می‌شود که مخاطب شناخت کلی نسبت به آنها پیدا کند و اگر علاقه‌مند باشند سراغ منابع دیگر جهت مطالعه بیشتر بروند. مثلا درباره آدولف هیتلر می‌بینیم که کتاب‌هایی هست که از صفر تا صد زندگی وی را تشریح کرده‌اند من فکر می‌کنم کتاب قرن دیکتاتورها می‌تواند آغاز و دریچه‌ای باشد برای شناخت بهتر تاریخ و شخصیت‌های مهم سیاسی قرن حاضر.
کتاب «چالش رواقی؛ راهنمای فلسفی برای دستیابی به استقامت، آرامش و انعطاف‌پذیری بیشتر» نوشته ویلیام اروین به‌تازگی با ترجمه محمد یوسفی توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
کتاب «مسئله بودن و نبودن» نوشته اروین د.یالوم و ماریلین یالوم به‌تازگی با ترجمه نازی اکبری توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
مجموعه‌داستان «شوخی با نظامی‌ها» نوشته مازن معروف با ترجمه منصوره احمدی جعفری توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
تابستان سال ۱۴۰۰ به یک باره دولت افغانستان سقوط کرد و طالبان بار دیگر قدرت را در این کشور به دست گرفت. با توجه به این رخداد مجموعه روایت‌های سفر به افغانستان که افغانستان قبل از طالبان را به تصویر می‌کشد اهمیتی تاریخی هم پیدا کرده‌اند.
کتاب «جایگاه زیبایی در عالم هنر» نوشته الکساندر نهاماس با ترجمه سیدمسعود حسینی توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
کتاب «شاید بهتره با یکی حرف بزنی؛ روایت‌های یک روان‌درمانگر» نوشته لوری گاتلیب با ترجمه الهام سلمانی فروغی توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
کتاب «اصلاح شیوه‌های نادرست فرزندپروری؛ پیش از آن‌که بچه‌ها دیوانه‌ات کنند» نوشته نایجل لاتا با ترجمه میترا ملکی توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
کتاب «دروغ ممنوع؛ رهایی از مخمصه و سردرگمی در زندگی» نوشته بنت پولوگ با ترجمه مریم تقدیسی توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
کتاب «شاید بهتره با یکی حرف بزنی؛ روایت‌های یک روان‌درمانگر» نوشته لوری گاتلیب با ترجمه الهام سلمانی فروغی توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.