گروه محصولات
خبرخوان

اخبار

کتاب «پادشاهی بریتانیا؛ از آغاز تا به امروز» نوشته نیکول هورنینگ با ترجمه پریسا صیادی توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
کتاب «دکتر جکیل و آقای هاید و دو داستان دیگر» نوشته رابرت لوئیس استیونسون با ترجمه مهرداد وثوقی توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
کتاب «انگلستان عصر ویکتوریا» نوشته جان اف. ووکوویتس با ترجمه فرید جواهرکلام توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
این کتاب چگونگی مقابله با اقتدارگرایان و شکست آنان با استفاده از روش‌های آزموده‌شده و مؤثر را در قالب دیدگاه‌های صاحب‌نظران حوزه سیاست ارائه می‌دهد.
مدیرعامل اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران فروش ارائه کتاب با تخفیف توسط ناشران را قابل دفاع ندانست و گفت: هر حلقه از زنجیره نشر بر هم بریزد، آسیبش متوجه حلقه‌های دیگر می‌شود.
کتاب «زیاد فکر نکنید» نوشته آن بوگل با ترجمه فاطمه ضیاءتوحیدی توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
دو عنوان جدید از مجموعه «پانوراما» با آثاری از آیزاک آسیموف و ری بردبری توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
کتاب پیش رو به فصل باشکوهی از ادبیات آمریکا در نیمه نخست قرن نوزدهم می‌نگرد و همان‌طور که از نام کتاب بر می‌آید، تلاشی در بازخوانی بازتاب‌ها و دگرگونی‌های مفهوم اتوپیا در ادبیات این برهه تاریخی است.
کتاب «ایده پدیدارشناسی؛ پنج درسگفتار» نوشته ادموند هوسرل با ترجمه طالب جابری توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
کتاب «بر کرانه زیبایی‌شناسی طبیعت» نوشته رونالد هپبرن با ترجمه مسعود علیا توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.