گروه محصولات
خبرخوان

اخبار

توله‌های تلخ 1400/05/11 دوشنبه
انتشارات هيلا منتشر كرد
این کتاب موانع حضور زنان در راس یا بدنه حکومت‌ها را از جنبه‌های گوناگون و با نگاهی به حکومت‌های سراسر جهان بررسی می‌کند
نویسندگان در کتاب کتاب «قرن دیکتاتورها» کوشیده‌اند به جنبه‌هایی مغفول و ناشنیده از سرگذشت انسان‌های تمامیت‌خواهی بپردازند که نام و آوازه‌شان بی‌شک به گوش همه ما رسیده است.
کتاب «راز و رمز مذاکره» (دستورالعمل روانشناسی تعهد) نوشته داوید نیتون و استفان لُکر با ترجمه مازیار شیرازی از سوی انتشارات ققنوس منتشر شد.
کتاب «در باب زندگی مینیمالیستی» راز شادمانیِ زندگی را بازگو می‌کند، با ارائه راهکارها و اصولی که گام به گام نشان می‌دهد چطور سبک زندگی مینیمالیستی را پیاده کنیم و چطور با دور ریختن وسایل اضافه، ذهن و روح خود را سبک‌بال و آزاد سازیم.
زهره حسین‌زادگان گفت: بیشترین آسیب ناشرنماها و تولیدات بی‌کیفیت آنها به مخاطب وارد می‌شود، چون هم پول خود را از دست داده و هم کالای بی‌کیفیتی نصیبش شده است.
دکتر محقق داماد در گفت‌وگو با حامد زارع با بیانی ساده و زبانی شیرین در قالب پاسخ به پرسش‌های کوتاه اما عمیق پیشروترین دریافت‌های نوگرایانه از علم اصول و دانش فقه را بیرون از محوطه پرآشوب به روشنفکری دینی و درون یک چارچوب معنادار و روشمند شرعی ارائه می‌دهد.
طومار اعتراضی صنف نشر در سراسر کشور به تخفیفات غیرقانونی فضای مجازی (بدون مجوز از اتحادیه مربوط) امروز تحویل معاونت فرهنگی وزارت ارشاد شد.
سیاست خارجی آلمان و ایران دوره رضاشاه